Register | Login
Forum| More...
1   2   3   4   5   6   7   ... 14   Back >>
Board -> Blog : Skupen prikaz H&F poletov
  • 1.
    Pozdravljeni Aljoša. Mislim, da z zadnjo nadgradnjo mobilne aplikacije dnevni prikaz vseh H&F letov ne deluje več pravilno. Poglej moje polete 17.10.2017 in skupen H&F prikaz. Lp, Darko.
    Darko Kučina - 18.10.2017 22:02
  • 2.
    @Darko: po hitrem ogledu ne najdem napake. V torek imas prijavljene 3 lete in eno pohodno etapo, kar je vse zdruzeno v en H&F. Bom med vikendom se podrobneje pogledal.
    Aljosa Coh - 19.10.2017 13:45
  • 3.
    To zdruzevanje je na splosno motece, h+f bi moral bit en par: (hoja, let) ali obratno s preferenco na prvi moznosti. Ce jih je vec v enem dnevu je to vec h+f. Motece je, ce gres zjutraj na h+f, in popoldan/zvecer na xc in je potem vse zdruzeno
    Jean Caffou - 19.10.2017 14:26
  • 4.
    Živio Aljoša. Naj pojasnim. Na mobilnem telefonu je vsak od treh poletov 17.10.2017 beležen kot kombinacija hoje in letenja. V to se lahko prepričam, če zaženem animacijo vsakega zapisa posebej v aplikaciji mobilnega telefona. Lepo mi pokaže hojo in letenje. Ko pa pošljem te zapise na strežnik, mi v združenem H&F zapisu od treh zapisov hoje/letenja prepozna hojo samo pri enem zapisu, pri dveh pa samo letenje. To združevanje je poleti še delovalo kot na primer 02.08.2017. Mogoče bi bilo res bolje algoritem za obdelavo H&F poenostaviti tako, da zapiše in točkuje vsak H&F polet posebej tako kot pravi Jean. Lp.
    Darko Kučina - 21.10.2017 23:55
  • 5.
    @Darko: napaka pri H&F je odpravljena. S točkovanjem je pa takole. Samodejno združevanje trackov v enoten H&F, kakor sedaj deluje, je za uporabnika zagotovo najprijaznejša varianta, saj jih program vedno združi na predvidljiv način in po enem samem preprostem pravilu - en dan en H&F. Razmišljal sem tudi o drugačnih možnostih, vendar se zadeva hitro zelo zaplete, predvsem zato, ker so posamezne etape H&F v principu lahko povsem poljubno razpršene po enem ali več IGC trackih.
    Aljosa Coh - 23.10.2017 17:43
  • 6.
    Vidim, deluje. Hvala. Res je kar praviš, zelo hitro se algoritem lahko zakomplicira. Ohrani čim bolj enostavno rešitev. Lp.
    Darko Kučina - 01.11.2017 23:44
Post a message